Korzyści ze stosowania

Vital3 to produkt wyjątkowo ekonomiczny. Dzięki zastosowaniu precyzyjnego dawkowania 1 dzień stosowania to tylko 2,4 zł. Jedno opakowanie Vital3 wystarcza aż na 6 tygodni.

  1. Składniki Vital3 służą do uzupełniania diety w specjalnie opracowany kolagen typu II.
  2. Vital3 pomaga usunąć przyczyny kłopotów ze stawami wykorzystując naturalny mechanizm ustnej tolerancji
  3. Vital3 podawany jest w postaci kropli. Jego płynna postać została opracowana przez farmakologów i zawiera dawkę preparatu dobraną w badaniach klinicznych. Wiele osób zażywa w ciągu dnia mnóstwo leków i suplementów, czasami nawet po 10 tabletek. Postać kropli pozwala na łatwe i dogodne stosowanie.
  4. Preparat nie posiada żadnego smaku, zapachu ani koloru. Do preparatu nie dodano żadnych substancji polepszających aby zachować wysoką jakość substancji czynnej.
  5. Vital3 można stosować z innym preparatami naturalnego pochodzenia na stawy takimi jak glukozamina czy chondroityna. Wielu pacjentów stosując siarczan glukozaminy czy chondroityny osiąga niezadowalające rezultaty. Obecnie nie ma przeciwskazań aby preparaty glukozaminy podawać razem z Vital3.
  6. Stosowanie Vital3 jest bezpieczne. W 10 badaniach klinicznych w zalecanych dawkach nie odnotowano żadnych działań niepożądanych.